Prosíme, pokud po odeslání objednávky neobdržíte do 24h e-mail, mrkněte do spamu, občas tam skončí:( Snažíme se tuto nepříjemnost vyřešit!

Čajový Mega balíček

446 Kč 496 Kč Sleva 10 %
Na dotaz

Máte velkou psí smečku? I na to jsme připravení! Čajový Mega balíček je přesně pro vás!

Čajový Mega balíček

Udělete radost celé vaší smečce!

Balení obsahuje všechny Bonchi čajové směsi: 50g Posílení imunity, 50g Proti kašli, 50g Správné zažívání i 50g Močové cesty a jako bonus vám naše Esterka aportuje slevu 10 %* za to, že myslíte na zdaví vašich pejsků!

Posílení Imunity

Čistě přírodní směs bylin aktivně posiluje imunitu a je zvláště vhodná při jarních nebo podzimních detoxikacích. Efektivně funguje jako podpůrná léčba při virových, bakteriálních nebo plísňových infekcích a dodává organismu pejska velmi důležité vitamíny. Je vhodná i jako prevence nebo v době velké zátěže na imunitní systém (před a po operaci, při virových a bakteriálních onemocnění).

Více informací zde.

Proti Kašli

Bylinky účinně působí na dýchací systém vašeho pejska, čistí krev, plíce a průdušky. Výběr bylinek příznivě ovlivňuje stav dýchacího systému při potížích různého původu či jako prevence v době zvýšeného množství respiračních onemocnění pejsků. Léčí zánět průdušek, podporuje konvenční léčbu psincového kašle a zvyšuje tělesnou kondici při oslabení a únavě.

Více informací zde.

Správné zažívání

Pečlivě vybraná kombinace bylinek účinně harmonizuje trávení pejska při problémech různého původu. 100% přírodní směs bylinek přirozeně podporuje a léčí široké spektrum psích zažívacích potíží a je vhodným doplňkem také při dietních chybách. Zmírňuje žaludeční a střevní křeče, nadýmání a odstraňuje průjem či zácpu a zlepšuje stav organismu při zánětech trávicího ústrojí.

Více informací zde.

Močové cesty

Mix čistě přírodních bylin působí jako podpůrná léčba při nemocech ledvin a močového ústrojíPodporuje činnost ledvin, má močopudný a protizánětlivý účinek a hodí se jako doplňková léčba při anurii (nevylučování moči). Celkově posiluje oslabený a unavený organismus. Benedikt lékařský díky svému dezinfekčnímu a antiseptickému účinku napomáhá zabraňovat množení bakterií v močových cestách.

Více informací zde.

 bonchi footer2

*sleva 10 % je již započítána