Prosíme, pokud po odeslání objednávky neobdržíte do 24h e-mail, mrkněte do spamu, občas tam skončí:( Snažíme se tuto nepříjemnost vyřešit!

Močové cesty

125 Kč
Skladem

Účinná kombinace bylinek komplexně působí na nemoci ledvin a močového ústrojí pejska. Mírní záněty, infekce a celkově posiluje organismus, který je vlivem onemocnění oslabený. 

Kategorie: Bylinné čajové směsi pro psy
Hmotnost: 0.05 kg

Bylinný čaj pro psy Močové cesty

Mix čistě přírodních bylin působí jako podpora při nemocech ledvin a močového ústrojí. Podporuje činnost ledvin, má močopudný a protizánětlivý účinek a hodí se jako doplňková léčba při anurii (nevylučování moči). Celkově posiluje oslabený a unavený organismus.

Benedikt lékařský díky svému dezinfekčnímu a antiseptickému účinku napomáhá zabraňovat množení bakterií v močových cestách. Vřes má jako jedna z mála bylinek schopnost ulevit od řezavé bolesti při močení, má protizánětlivý účinek. Medvědice aktivně podporuje činnost ledvin. Zároveň posiluje imunitu a pročišťuje celé tělo. Bříza pomáhá při nemocech ledvin a vylučovacího ústrojí, funguje jako podpůrný doplněk při ledvinových i močových kamenech a detoxikuje organismus. Heřmánek mírní bolesti močových cest, je vhodný při anurii (nevylučování moči) a odstraňuje únavuJe vhodným doplňkem při prochladnutí, zejména u fen.

Jednotlivé bylinky v Bonchi čaji jsme pečlivě a s láskou vybírali od českých dodavatelů v té nejlepší kvalitě, za kterou ručíme na psí pupík!

Pro které pejsky se hodí

  • Marody s nachlazeným močovým měchýřem, kteří mají nutkání často močit,
  • pejsky v aktivní léčbě s nemocemi močového ústrojí a ledvin.

 

dog teacup_cropTajný TIP naší Esterky: v létě si ráda chladím bříško na něčem studeným. Jenže to je pak hned… Musím pořád na malou. Panička mi nasadí meducínu a za chvíli jsem v pohodě.

 

Složení bylinkového čaje*

  • Benedikt lékařský
  • Vřes
  • Bříza
  • Heřmánek
  • Medvědice

Dávkování 

Doporučené dávkování je 5g Bonchi bylinné směsi na 250ml vody (vrchovatá polévková lžíce+běžný hrneček). Bylinnou směs zalijte vroucí vodou a nechte zakryté louhovat 10 minut, doporučujeme pro přípravu používat hrneček a sítko, případně je možné k balení čaje objednat i čajové sáčky, které si sami naplníte podle potřeby. 

Bylinnou směs nikdy nepodávejte horkou, ideální je pokojová teplota či lehce vlažné. Doslazení trochou medu je možné a váš pejsek to uvítá, určitě však nepoužívejte cukr či umělá sladidla.

Doporučené dávkování

Říkáme bylinná směs, bylinný čaj nebo bylinná čajová směs, pro stejný způsob přípravy, jakou má čaj, přestože naše bylinné čajové směsi pro psy neobsahují čajové lístky:)

Uvařený čaj je možné také přidávat do krmné dávky, pokud krmíte syrovou stravou (BARF), i pokud krmíte granulemi. Doporučujeme dávku čaje rozdělit a přidávat postupně, aby krmení nebylo moc vodové. Pokud máte menšího pejska, můžete zbylou dávku čaje skladovat v lednici až 3 dny, před podáním nechte čaj ohřát na pokojovou teplotu.

Vždy nechávejte k dispozici i čistou pitnou vodou. Jedná se o doplněk stravy, před podáním bylinné směsi se poraďte s vaším veterinářem.

Byliny použité ve směsích jsou v nejvyšší dostupné kvalitě, od dodavatelů v České republiky.

bonchi footer

*složení se může lehce lišit podle sezónní dostupnosti bylinek