Prosíme, pokud po odeslání objednávky neobdržíte do 24h e-mail, mrkněte do spamu, občas tam skončí:( Snažíme se tuto nepříjemnost vyřešit!

Proti Kašli

123 Kč
Skladem

Směs bylinek účinně působící na dýchací systém vašeho pejska, čistí krev, plíce a průdušky. Rozpouští hlen a pomáhá usnadnit jeho vykašlávání. Díky svému složení zvyšuje obranyschopnost, působí protizánětlivě a celkově uklidňuje.   

Kategorie: Bylinné čajové směsi pro psy
Hmotnost: 0.05 kg

Bonchi bylinný čaj pro psy Proti kašli

Výběr bylinek příznivě ovlivňuje stav dýchacího systému při potížích různého původu či jako prevence v době zvýšeného množství respiračních onemocnění pejsků. Pomáhá při léčbě zánětu průdušek, podporuje konvenční léčbu psincového kašle a zvyšuje tělesnou kondici při oslabení a únavě.

Jitrocel je protizánětlivý, čistí krev, plíce a průdušky jako žádná jiná bylinka. Je tak účinným pomocníkem při bronchitidě, kašli či zánětu průdušek. Komonice zmírňuje kašel, a pro své protizánětlivé účinky je výborným doplňkem při zánětu průdušek. Mateřídouška se ve svých účincích doplňuje s jitrocelem a navíc rozpouští hleny, usnadňuje vykašlávání, působí na celý dýchací systém vašeho pejska, zvyšuje obranyschopnost a také uklidňuje. Zamezuje také únavě a vyčerpání vlivem nemoci. Sléz má silné protizánětlivé účinky a zvyšuje tělesnou kondici

Jednotlivé bylinky v Bonchi čaji jsme pečlivě a s láskou vybírali od českých dodavatelů v té nejlepší kvalitě, za kterou ručíme na psí pupík!

Pro které pejsky se hodí

  • Hafíky s psincovým kašlem nebo zánětem dýchacích cest,
  • vyznavače zdravého psího stylu, kteří razí prevenci.

holka a pes tea_circrop

Tajný TIP naší Esterky: Já hodně ráda venku klábosím s psíma kámoškama, takže hlavně v zimě mi panička dává tenhle čajík. Prevence je lepší než pak klábosit s veterinářema. To mě dost neba.

Složení bylinkového čaje*

  • Jitrocel
  • Komonice lékařská
  • Mateřídouška
  • Yzop
  • Sléz

Dávkování

Doporučené dávkování je 5g Bonchi bylinné směsi na 250ml vody (vrchovatá polévková lžíce+běžný hrneček). Bylinnou směs zalijte vroucí vodou a nechte zakryté louhovat 10 minut, doporučujeme pro přípravu používat hrneček a sítko, případně je možné k balení čaje objednat i čajové sáčky, které si sami naplníte podle potřeby. 

Bylinnou směs nikdy nepodávejte horkou, ideální je pokojová teplota či lehce vlažné. Doslazení trochou medu je možné a váš pejsek to uvítá, určitě však nepoužívejte cukr či umělá sladidla.

Doporučené dávkování

Říkáme bylinná směs, bylinný čaj nebo bylinná čajová směs, pro stejný způsob přípravy, jakou má čaj, přestože naše bylinné čajové směsi pro psy neobsahují čajové lístky:)

Uvařený čaj je možné také přidávat do krmné dávky, pokud krmíte syrovou stravou (BARF), i pokud krmíte granulemi. Doporučujeme dávku čaje rozdělit a přidávat postupně, aby krmení nebylo moc vodové. Pokud máte menšího pejska, můžete zbylou dávku čaje skladovat v lednici až 3 dny, před podáním nechte čaj ohřát na pokojovou teplotu.

Vždy nechávejte k dispozici i čistou pitnou vodou. Jedná se o doplněk stravy, před podáním bylinné směsi se poraďte s vaším veterinářem.

Byliny použité ve směsích jsou v nejvyšší dostupné kvalitě, od dodavatelů v České republiky.

bonchi footer2

*složení se může lehce lišit podle sezónní dostupnosti bylinek