Prosíme, pokud po odeslání objednávky neobdržíte do 24h e-mail, mrkněte do spamu, občas tam skončí:( Snažíme se tuto nepříjemnost vyřešit!
Novinka Tip

Posílení Imunity

125 Kč
Na dotaz

Ten nejlepší výběr příjemně vonících bylinek, které může příroda na podporu imunity pejskovi dát! Kombinace jitrocele, echinacey, šípku, dobromysli a bezu dlouhodobě a přirozeně podporuje zdraví a zlepšuje imunitu. 

Kategorie: Bylinné čajové směsi pro psy
Hmotnost: 0.05 kg

Bonchi bylinný čaj pro psy Posílení imunity

Přírodní sušená směs bylinek aktivně posiluje imunitu a je zvláště vhodná při jarních nebo podzimních detoxikacích. Efektivně funguje jako podpůrná léčba při virových, bakteriálních nebo plísňových infekcích a dodává organismu pejska velmi důležité vitamíny. Je vhodná i jako prevence nebo v době velké zátěže na imunitní systém (před a po operaci, při virových a bakteriálních onemocnění).

Jitrocel spolu s echinaceou pročišťují krev a detoxikují tak orgány a celé tělo. Echinacea navíc velmi silně podporuje imunitu, působí antibioticky a protiplísňově a zesiluje účinek ostatních bylinek v této směsi. Šípek je bohatý přírodní zdroj vitamínu C a příznivě působí na látkovou výměnu. Měsíček je známý jako všestranná léčivka, aktivně ničí hnilobné bakterie, podporuje činnost ledvin a je silný bojovník proti virózám. Receptura působí i na psychickou pohodu pejska a uklidňuje.

Jednotlivé bylinky v Bonchi čaji jsme pečlivě a s láskou vybírali od českých dodavatelů v té nejlepší kvalitě, za kterou ručíme na psí pupík!

Pro které pejsky se hodí

  • Aktivní sporťáky, kteří venku běhají za každého počasí,
  • Gaučové váleče, co potřebují posílit svoje tělíčko,
  • Pejsky s chronickými potížemi způsobené plísněmi, bakteriálními nebo virovými infekcemi,
  • Psí dámy a pány, kteří potřebují být fit a oslňující na procházkách venku.

 dog teacup_crop_1

Tajný TIP naší Esterky: s Rojem to popíjíme furt! A proto jsme zdraví, máme krásnou srst a spoustu energie na vymýšlení blbostí, kterýma pak paničce děláme radost. Jo a taky dost ušetří za veterináře a my si můžem odfrknout, že tam často nemusíme!

Složení bylinkového čaje*

  • Jitrocel
  • Echinacea
  • Šípek
  • Dobromysl
  • Měsíček 

 

Dávkování

Doporučené dávkování je 5g Bonchi bylinné směsi na 250ml vody (vrchovatá polévková lžíce+běžný hrneček). Bylinnou směs zalijte vroucí vodou a nechte zakryté louhovat 10 minut, doporučujeme pro přípravu používat hrneček a sítko, případně je možné k balení čaje objednat i čajové sáčky, které si sami naplníte podle potřeby. 

Bylinnou směs nikdy nepodávejte horkou, ideální je pokojová teplota či lehce vlažné. Doslazení trochou medu je možné a váš pejsek to uvítá, určitě však nepoužívejte cukr či umělá sladidla.

Doporučené dávkování

Říkáme bylinná směs, bylinný čaj nebo bylinná čajová směs, pro stejný způsob přípravy, jakou má čaj, přestože naše bylinné čajové směsi pro psy neobsahují čajové lístky:)

Uvařený čaj je možné také přidávat do krmné dávky, pokud krmíte syrovou stravou (BARF), i pokud krmíte granulemi. Doporučujeme dávku čaje rozdělit a přidávat postupně, aby krmení nebylo moc vodové. Pokud máte menšího pejska, můžete zbylou dávku čaje skladovat v lednici až 3 dny, před podáním nechte čaj ohřát na pokojovou teplotu.

Vždy nechávejte k dispozici i čistou pitnou vodou. Jedná se o doplněk stravy, před podáním bylinné směsi se poraďte s vaším veterinářem.

Byliny použité ve směsích jsou v nejvyšší dostupné kvalitě, od dodavatelů v České republiky.

bonchi footer2

*složení se může lehce lišit podle sezónní dostupnosti bylinek